φουλ αυθαιρεσια

Αυθαιρετο στεγαστρο καταληψη πεζοδρομιου παρεμποδιση κυκλοφοριας πεζων και ενα σκαφος στο πεζοδρομιο στη Σαραφη 1,μαλλον θα χρειαστουν ολες οι υπηρεσιες τοτ δημου για να αντιμετωπισουν τετοια γαιδουρια!

Ένα Σχόλιο στο "φουλ αυθαιρεσια"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φούλ αυθαιρεσία>> κι αριθμό 3435 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 29/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 279903/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας στη Δημοτική Αστυνομία αντίστοιχα , και αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών .