Αποκομιδή σκουπιδιων

Στην διασταύρωση Δεληγιώργη και Μωραιτίνη δίπλα στούς κάδους βρίσκοντα πεταμένα εδώ και αρκετό καιρό 2 στρώματα, κλαδιά και διάφορες σακούλες με μπάζα(?)και δεν εχει γίνει αποκομιδή παρ’ολο που κάθε μέρα περνά το απορριματοφόρο.Σας παρακαλώ μεριμνίστε για τον καθαρισμό .

Ένα Σχόλιο στο "Αποκομιδή σκουπιδιων"

Προς κ.Στυλιανό Ηλιάδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος
    < < Αποκομιδή σκουπιδιών>> κι αριθμό 3437, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 31/10/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 280673/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας κκι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.