Σκουπίδια

Για δεύτερη φορά αναφέρω πρόβλημα καθαριότητας στον Ιωλκό.Στην οδό Πολυτεχνείου 2 έχουν τοποθετήσει ξερόκλαδα έξω από τον κάδο εδώ και έναν μήνα.Στείλαμε αίτημα και μας συνδέσατε με Κάιρο…Στην οδό Αγίου Γεωργίου,πάλι στον Ιωλκό,τα καλάμια έχουν κλείσει τον δρόμο .Στείλτε επιτέλους κάποιον να καθαρίσει.Γενικά ο Ιωλκός έχει αφεθεί στη μοίρα του.Αφήστε επιτέλους λίγο τις φιέστες και ασχοληθείτε με τα ουσιώδη προβλήματα του Βόλου.Οι κάδοι σκουπιδιών στη Νέα Αγχίαλο έχουν του κόσμου τη βρώμα.Βάλτε κανένα μηχάνημα να τους πλύνετε….Μην φτιάχνετε μόνο αυτά που φαίνονται.Κάντε και κάτι ουσιώδες σαν δήμος ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ……………..

Ένα Σχόλιο στο "Σκουπίδια"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3440 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 4/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.281321/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης