ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΙΣΚΟΥ ΑΓΡΙΑΣ

Καλημέρα σας,

από τριημέρου δεν ανάβουν τα φωτα στο λιμανάκι της Αγριας, με αποτέλεσμα να επικρατεί σκοτάδι .Με δεδομένο τον ελιμενισμό πολλών σκαφών ,ερασιτεχνικά και επαγγελματικά , και των κρουσμάτων κλοπών που έγιναν στο παρελθόν ,παρακαλώ για την άμεση αποκατάσταση του φωτισμού γιατί επηρεάζει την ασφάλεια και την προστασία των σκαφών μας από κακόβουλες ενέργειες.

Γιώργος Ταμβάκης

Ένα Σχόλιο στο "ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΛΙΜΕΝΙΣΚΟΥ ΑΓΡΙΑΣ"

Προς κ. Γεώργιο Ταμβάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φωτισμός λιμενίσκου Αγριάς>> κι αριθμό 3442 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.281881/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.