ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

Μία από τις λάμπες του δημοτικού φωτισμού της οδού Αντωνοπούλου, που βρίσκεται στο μέσον του τμήματος ανάμεσα από την οδό Ανθ. Γαζή και Κωνσταντά είναι καμμένη. Παρακαλώ για την άμεση αντικατάστασή της.

Ένα Σχόλιο στο "ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ"

Προς κ.Νίκη Τσιλιβίδου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φωτισμός στην οδό Αντωνοπούλου>> κι αριθμό 3444 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.2824143/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.