Λάμπα καμμένη

Γειά σας…..ΜΑΓΝΗΤΩΝ 239-241 με ΒΛΑΧΑΒΑ-στη γωνία ακριβώς-η λάμπα στο στύλο του δημοτικού φωτισμού τρεμοσβήνει και για την ακρίβεια,μία είναι αναμμένη και μετά σβηστή.
Προφανέστατα πρέπει να αντικατασταθεί.
Φροντίστε το παρακαλώ.
Σας ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Λάμπα καμμένη"

Προς κ.Βαγγέλη Δημόπουλο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Λάμπα καμένη>> κι αριθμό 3445 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.282393/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.