ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ

Καλησπέρα σας. Επι της οδού Κουταρέλια, ανάμεσα Κωνσταντά και Ανθ.Γαζή, κατεβαίνοντας και λίγο πριν φτάσετε στην οδό Γαζή υπάρχει για πάρα πολύ καιρό αν κρίνω από την κατάσταση του οχήματος, ένα ασημί HYUNDAI COUPE. Σας παρακαλώ, επειδή όπως γνωρίζεται είναι πάρα πολύ δύσκολο το παρκάρισμα στην συγκεκριμένη περιοχή, ΠΡΕΠΕΙ να μετακινηθεί όσο το δυνατόν πιο γρήγορα.
Επίσης επι της Κουταρέλια γωνία με Κωνσταντά (απέναντι απο το Εργαστήριο Ζαχαροπλαστική «ΜΠΑΜΠΗΣ») υπάρχει ένα μαύρο FORD FOCUS και αυτό δείχνει σαν ¨¨παρατημένο»…το βλέπω το τελευταίο μήνα εκεί συνεχώς.

Ένα Σχόλιο στο "ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΑ ΟΧΗΜΑΤΑ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Παρατημένα οχήματα>> κι αριθμό 3448, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 283056/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες-απάντηση της υπηρεσίας σύμφωνα πάντα με το σχεδιασμό της υπηρεσίας για τοποθέτηση -απομάκρυνση κάδων .