ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΔΡΟΜΟΥ

Καλημερα και καλη εβδομαδα.Στις 09/10/2017 εστειιλλα και παλι μυνημα χωρις δυστυχως να γινει τιποτα.Επανερχομαι λοιπον και ζητω (οπως και οι αλλοι περιοικοι) να ασφαλτοστρωθη η οδος ΠΕΡΓΑΜΟΥ μεταξυ ΚΥΡΙΛΛΟΥ και ΔΑΒΑΚΗ (100-150 μετρα περιπου ) γιατι ειναι σε αθλια κατασταση.Η οδος βρισκεται στην ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ.

Ένα Σχόλιο στο "ΑΣΦΑΛΤΟΣΤΡΩΣΗ ΔΡΟΜΟΥ"

Προς κ. Σωτήρη Ακρίβο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Ασφαλτόστρωση δρόμου>> κι αριθμό 3453 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 11/11//2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.283082/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.