Αίτημα αυτοψίας στον πεζόδρομο της Κουταρέλιας

Προς τη Δημοτική Αστυνομία,

Παρακαλώ υποβάλω αίτημα αυτοψίας για τον πεζόδρομο της Κουταρέλιας, ο οποίος έχει καταστεί επικίνδυνος από τα μηχανάκια, τα οποία κινούνται και παρκάρουν, ενώ θα έπρεπε αυστηρός να απαγορευτεί η είσοδος τους στον πεζόδρομο.

Ιωάννα Τσακνάκη (ΑΜΕΑ με ποσοστό αναπηρίας στο ΚΕΠΑ 68%)
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Αίτημα αυτοψίας στον πεζόδρομο της Κουταρέλιας"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου και με αριθ. 3454 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 283367/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δημοτική Αστυνομία και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης