Ασφαλτόστρωση δρόμου

Πριν 1 μήνα οι Αφοί Σούρλα ΑΤΕΒΕ έκαναν εργασίες φυσικού αερίου και παράτησαν τον δρόμο με επικίνδυνες λακούβες και βουναλάκια. Όλο βγάζουν ανακοινώσεις ότι θα έρθουν για ασφαλτόστρωση και είναι άφαντοι. Ας τελειώσουν κάποια στιγμή επιτέλους. Επίσης ενημερώστε τους ότι 15:30 έως 17:30 είναι ώρες κοινής ησυχίας. Μάλλον δεν το γνωρίζουνε… γιατί πριν 1 μήνα ήρθαν 2 φορές και έσκαψαν στις 16:30.

Ένα Σχόλιο στο "Ασφαλτόστρωση δρόμου"

Παρακαλώ να γίνει ενημέρωση της διεύθυνσης. Στο αίτημα σας δεν αναφέρετε καθόλου διεύθυνση.

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 3456, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 283695/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Μίλτος Φωκίδης