Συγχαρητήρια

Συγχαρητήρια στο Δήμο μας! Εχθές έστειλα μήνυμα για τα φώτα στη Ζάχου που δεν άναβαν και σήμερα ανάβουν.Μπραβο ,συνεχίστε έτσι!!!

Ένα Σχόλιο στο "Συγχαρητήρια"

Προς κ. Ευαγγελία Γιολδάση
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Συγχαρητήρια>> κι αριθμό 3461 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 15/11/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.284170/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το ευχαριστήριο σχόλιο σας σας στο Τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.