ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΡΟΖΟΥ 42, ΒΟΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΠΩΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΤΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΕΠΙ ΤΗΣ ΡΟΖΟΥ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΤΕ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΟΥ ΑΡΜΟΔΙΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ"

Προς κ. Αντώνη Βάλβη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος «Καθαριότητα ” κι αριθμό 3462, σας ενημερώνουμε, ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/11/2018 .Την ίδια ημέρα με το ΔΥ 284537/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας (Τμήμα Πολιτικής Προστασίας )το αίτημά σας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.