εγκατελλειμενη σημανση εργων

Επί της οδού Αναλήψεως μεταξύ Ροζού και Κοραή έχουν ξεχαστεί εδω και καιρο εργαλεία σήμανσης οδού καθώς και παλετες επι του οδοστρώματος με αποτέλεσμα τα αυτοκινητα να διπλοπαρκαρουν και να δημιουργειται κυκλοφοριακο χάος.

Ένα Σχόλιο στο "εγκατελλειμενη σημανση εργων"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Εγκαταλελειμμένη σήμανση έργων>> κι αριθμό 3555 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/01/2019. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.296493/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.