Κατασκευη περβαλλοντος χωρου

Περιβάλλοντες χώροι που χρειάζονται ανακατασκευή
1. Ιστορικός Ι. Ν. Τιμίου Προδρόμου Ανακασιάς. Αποτελεί την πλατεία της κοινότητας
2. Ιστορικός Ι. Ν. Κοιμησεως Θεοτόκου λόφου Επισκοπής.
3. Ιστορικός Ι. Ν Παναγίας Ζωοδόχου Πηγής στο οφο της Γορίτσας.

Ένα Σχόλιο στο "Κατασκευη περβαλλοντος χωρου"

Προς κ. Π.Μάξιμο Παπαϊωάννου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κατασκευή περιβάλλοντος χώρου>> κι αριθμό 3558 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/01/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 296918/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Τεχνικών υπηρεσιών (Τμήμα συντηρήσεων) του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου