Ανακύκλωση

Επί της οδού Γκούρα αρ. 32 βρίσκονται τρία εγκατελειμενα οχήματα ( land rover, honda, rover) άνευ πινακίδων.

Ένα Σχόλιο στο "Ανακύκλωση"

Προς κ. Πέτρο Καρακάνα

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Ανακύκλωση>> κι αριθμό 3569 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 20/01/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 298391/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.