καμενη λαμπα

στην οδο σπετσων μετα τις εργατικες κατοικιες εχει καμενη λαμπα

Ένα Σχόλιο στο "καμενη λαμπα"

Προς κ. Γεώργιο Διαμαντή
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Καμένη λάμπα>> κι αριθμό 3584 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 24/01/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 299481/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.