Διαβάσεις

Σας γνωρίζουμε ότι στη συμβολή των δρόμων φιλαδελφειας και Δημοκρατίας έχουν σβηστεί εντελώς όλες οι διαβασεις της διασταβρωσης με αποτέλεσμα τα παιδιά και ηλικιωμενοι να κινδυνεύουν καθημερινά από τα διερχόμενα οχήματα τα οποία τρέχουν υπερβολικά στο σημείο μη λαμβάνοντας υπόψη το προειδοποιητικο φανο.Προφανως στο σημείο πρέπει να μπει κανονικό φανάρι! Πριν να θρηνησουμε θύματα. Οι κάτοικοι της περιοχής.

Ένα Σχόλιο στο "Διαβάσεις"

Προς κ. Δημήτριο Συμεωνίδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Διαβάσεις>> κι αριθμό 3587, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/01/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.299896/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Βιώσιμης Κινητικότητας , και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .