Αποκατάσταση δρόμου Κριθαρια

Χρόνια τώρα παλεύω μήπως φτιαχτεί ο δρόμος σπίτι μου. Οι γείτονες, αδιάφοροι. Δυστυχώς δεν έχω κάποιο γνωστό σε δημοτική υπηρεσία. Έχω καταθέσει και έγγραφο στην τεχνική υπηρεσία αλλά μάταιο. Ούτε μια απάντηση. Οικισμός Κριθαριάς, ο μοναδικός χωματόδρομος. Λεβάντας 35. Είναι ένα κομμάτι δρόμου 30μετρα.παρακαλω κάποιος υπεύθυνος έστω να έρθει να το δει. Σας ευχαριστώ. Τηλέφωνο επικοινωνίας 6977997764.

Ένα Σχόλιο στο "Αποκατάσταση δρόμου Κριθαρια"

Προς κ. Ανδρέα Μαρτινάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αποκατάσταση δρόμου Κριθαριάς>> κι αριθμό 3588 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/01/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 299888/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.