Καμμένη λάμπα

Στην οδό Αθηνών 193 στην στάση του αστικού Κτελ κάηκε η λάμπα και υπάρχει πρόβλημα διότι είναι σκοτεινά και επικίνδυνα και δεν μας βλέπει ο οδηγός του λεωφορείου ούτε τα άλλα αυτοκίνητα. Σας παρακαλώ να μεριμνήσετε άμεσα για την αντικατάσταση της καμμένης λάμπας.
Σας ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Καμμένη λάμπα"

Προς κ. Κλεάνθη Σαμπλίδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Καμένη λάμπα>> κι αριθμό 3592 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 30/01/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 300903/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.