Φωτισμός άγαλμα Ηρώων

Γύρω από το άγαλμα των ηρώων τις βραδινές ώρες δεν υπάρχει καθόλου φωτισμός του αγαλματος. Παρακαλούμε να γίνει η αντικατάσταση των λαμπτήρων και η τοποθέτηση περισσότερων φωτων

Ένα Σχόλιο στο "Φωτισμός άγαλμα Ηρώων"

Προς κ. Μιχάλη Βλάχο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φωτισμός άγαλμα Ηρώων>> κι αριθμό 3596 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 301643/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.