Κλάδεμα δέντρων

Στην συμβολή των οδών Χρ.Σμυρνης και Σούδας στην Νέα Ιωνία τα δέντρα έχουν μεγαλώσει και ψηλώσει παρά πολύ βγαίνοντας ακόμη και στον δρόμο εμποδίζοντας ακόμη και την διέλευση μεσαίων οχημάτων.Παρακαλω να μεριμνήσετε για το κλάδεμα των εν λόγω δέντρων.
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Κλάδεμα δέντρων"

Προς κ. Γιώργο Βασιλειάδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κλάδεμα δένδρων> κι αριθμό 3598 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.301687/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.