Καμμένη λάμπα

Σε συνέχεια προηγούμενου μηνύματος σχετικά με την αλλαγή μιας λάμπας στην οδό Αθηνών 193, το συνεργείο πράγματι ήρθε και έκανε την αλλαγή, αλλά η λάμπα ποτέ δεν δούλεψε. Η περιοχή παραμένει στο σκοτάδι και το πρόβλημα συνεχίζει να υπάρχει.
Σας παρακαλούμε να μεριμνήσετε εκ νέου για την αποκατάσταση της βλάβης.

Δ/ΝΣΗ: Αθηνών 193,πριν το Αρχαίο Θέατρο, στην στάση του αστικού κτελ ακριβώς.
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Καμμένη λάμπα"

Προς κ. Κλεάνθη Σαμπλίδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Καμένη λάμπα>> κι αριθμό 3599 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 301604/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.