Φωτισμός Τσιτσιλιανου και πάρκου Αναυρου

Το τμήμα της οδού Τσιτσιλιάνου (αρ. 1) κοντα στο πάρκο του Άναυρου δεν εχει καθόλου δημοτικό φωτισμό. Το ίδιο συμβαίνει και σε μέρος του πάρκου του Άναυρου ανάμεσα από την καφετέρεια «Κύμα» και το κέντρο εκδηλώσεων «Ενυδρείο».

Ένα Σχόλιο στο "Φωτισμός Τσιτσιλιανου και πάρκου Αναυρου"

Προς κ. Νίκο Αναστασιάδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φωτισμός Τσιτσιλιάνου και πάρκου Αναύρου>> κι αριθμό 3600 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 04/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 302085/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.