Αδέσποτα

Στην παραλία του Βόλου (Αργοναυτών-πάρκο Αγ. Κωνσταντίνου) εμφανίστηκαν νέα αστείρωτα επιθετικά σκυλιά.
Δεν μπορούμε να απολαύσουμε τον περίπατο μας.
Παρακαλώ φροντίστε το.

Ένα Σχόλιο στο "Αδέσποτα"

Προς κ.Γεώργιο Σκούρα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Αδέσποτα» κι αριθμό 3603 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05-02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 302493./2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Κοινωνικής Προστασίας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.