ΛΑΚΟΥΒΑ

Υπαρχει μια μεγαλη λακουβα και αρκετες μικρες στον δρομο του Αγιου στεφανου στο σωρο στον παραλιακο δρομο στο υψος του λατομειου η οποια εγκυμονει μεγαλους κινδυνους για τα οχηματα ΚΑΙ για τους ανθρωπους.

Ένα Σχόλιο στο "ΛΑΚΟΥΒΑ"

Προς κ. Αθανάσιο Τριχιά
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Λακκούβα>> κι αριθμό 3607 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 303115/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.