Επικίνδυνο φρεάτιο έξω από δημοτικό σχολειο

Στη συμβολή των οδών Γ.Καρτάλη και Βασσάνη υπάρχει φρεάτιο, πιθανώς τοποθετημένο από εταιρία κινητής τηλεφωνίας, το οποίο έχει υποχωρήσει μερικώς και είναι οριακά έτοιμο να υποχωρήσει εντελώς, προκαλώντας σοβαρό ατύχημα. Το σημείο είναι ιδιαίτερα πολυσύχναστο, καθώς βρίσκεται έξω από το 1ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου. Παρακαλώ για τις άμεσες ενεργειές σας. Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Επικίνδυνο φρεάτιο έξω από δημοτικό σχολειο"

Προς κ. Κατερίνα Νανοπούλου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Επικίνδυνο φρεάτιο έξω από Δημοτικό σχολείο>> κι αριθμό 3608 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 303140/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη στο Τμήμα οδοποιίας της Δ/νσης Τεχνικών υπηρεσιών (Εάν εξετασθεί και δεν αφορά φρεάτιο ΔΕΥΑΜΒ) και στη ΔΕΥΑΜΒ κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών αντίστοιχα.