Εγκαταλελημένο ΙΧ

ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΚΥΠΡΟΥ 82 ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΡΑΓΑΤΣ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΗΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΡΚΑΣ MERCEDES E200, ΜΑΥΡΟ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ , ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΕΦΟΔΙΑΣΜΟ ΟΙΚΙΑΣ ΜΕ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕΡΙΜΝΗΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ.

Ένα Σχόλιο στο "Εγκαταλελημένο ΙΧ"

Προς κ. Κων/νο Μπουκουβάλα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Εγκαταλελειμμένο ΙΧ >> κι αριθμό 3609 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 303109/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας του Δήμου Βόλου .
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου