3016

Το αίτημά μου με αρ.3016 πριν από 7 μήνες σχετικά με την αλλαγή χαλασμένων κάδων στην εκκλησία του Αγ.Δημητριου στη Ν.Δημητριαδα, δεν έχει ακόμη ικανοποιηθεί πάρα το γεγονός ότι προωθήθηκε άμεσα στην αρμόδια διεύθυνση. Παρακαλώ όπως εξετάσετε εκ νέου το αίτημα. Η κατάσταση ειδικά όταν ζεσταίνει ο καιρος είναι ανυπόφορη και το πρόβλημα υφίσταται για χρόνια. Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "3016"

Προς κ. Ελένη Βάτσιου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <3016>> κι αριθμό 3610 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 07/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.303096/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.