Καθαρισμός δρόμου από φύλλα

Παρακαλώ για την απομάκρυνση φύλλων που έχουν συσσωρευτεί στην διασταύρωση των οδών Χρ. Σμύρνης και Σούδας στην Ν. Ιωνία και εμποδίζουν ακόμη και την διέλευση των αυτοκινήτων.
Ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός δρόμου από φύλλα"

Προς κ. Γιώργο Βασιλειάδη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Καθαρισμός δρόμου από φύλλα” κι αριθμό 3614 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 12/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.304444/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.