ΚΛΑΔΙΑ-ΔΡΟΜΟΙ

Καλησπέρα σας, κάποιος πανέξυπνος συμπολίτης μας, είχε την πανέξυπνη ιδέα να βάλει όλα τα κλαδιά από τις ελιές του σε δημόσιο δρόμο μετακινώντας και τους κάδους ανακύκλωσης για να κάνει την δουλεία του, δημιουργώντας το χάος της φωτογραφίας που παραθέτω. Παρακαλώ για την άμεση τακτοποίηση «της εξυπνάδας του συμπολίτη μας» υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος.
Οδός Παλατιού-χοιρίλου-Ιοθωντος περιοχή ΑΙΒΑΛΙΩΤΙΚΑ.

Ένα Σχόλιο στο "ΚΛΑΔΙΑ-ΔΡΟΜΟΙ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3616 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 13/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.304717/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης