Καθαριότητα

Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για την καθαριότητα του χώρου (μπάζα) πίσω από τους κάδους απορριμμάτων στη διασταύρωση των οδών Ολυμπιάδος και Σταδίου.
Δυστυχώς εδώ σε πιο δίπλα σπίτι κάνουν ανακαίνιση και έχουν πετάξει ότι μπορεί να φανταστεί κανείς.
Καλημέρα σας…

Ένα Σχόλιο στο "Καθαριότητα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3618 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 14/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.305219/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης