ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΟ ΙΧ

ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΕΙΚΟΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2019 ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΜΟΥ. ΕΧΩ ΚΑΛΕΣΕΙ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΕΓΡΑΨΕ ΚΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΙΣΟΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕΡΙΜΝΗΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ.
ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΔΟΥ ΓΛΑΔΣΤΩΝΟΣ 64 – ΜΑΓΝΗΤΩΝ ΓΩΝΙΑ.

Ένα Σχόλιο στο "ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΜΕΝΟ ΙΧ"

Προς κ. Ελένη Μαυρίκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Εγκαταλελειμμένο ΙΧ>> κι αριθμό 3620 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 18/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 306176/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.