Κλαδεμα δένδρου-Καθαρισμός

Καλημέρα σας,

στην Αγριά στην είσοδο του λιμενίσκου υπάρχει ένα αλμυρίκη το οποίο χρειάζεται κλάδεμα και διαμόρφωση διότι έχει χαμηλά πολλά κλαδιά στα οποία έχουν μαζευτεί πολλές βρωμιές και σκουπίδια κάνοντας το θέαμα αποκρουστικό.
Στο σημείο αυτό και για τον λόγο που προανέφερα απαιτείται καθαρισμός και μετακίνηση μιας τσιμεντένιας βάσης (πιθανόν από ομπρέλλα).

Γιώργος Ταμβάκης
τηλ.6983513880

Ένα Σχόλιο στο "Κλαδεμα δένδρου-Καθαρισμός"

Προς κ.Γεώργιο Ταμβάκη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με αριθμό αιτήματος 3625 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 19/02/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 306782/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στην Διεύθυνση Πρασίνου & στη τμήμα συντηρήσεων του Δήμου Βόλου κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών αντίστοιχα για τα δύο σκέλη του αιτήματός σας.