ΚΟΠΗ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥ ΔΕΝΔΡΟΥ

ΣΤΟΝ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟ ΔΡΟΜΟ ΑΝΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ-ΑΓ. ΒΛΑΣΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΒΟΛΟΥ) ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΤΩ ΣΤΡΟΦΙΛΟΣ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΝΔΡΟ ΥΨΟΥΣ 10 μ. ΜΕ ΡΙΖΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΧΩΡΟΣ) ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΚΛΙΣΗ 30~40 ΜΟΙΡΩΝ. ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΕΡΧΟΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΑΜΕΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ. ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΓΙΑ ΕΠΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΑΡΜΟΔΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΤΟ 6948307233.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Ένα Σχόλιο στο "ΚΟΠΗ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥ ΔΕΝΔΡΟΥ"

Προς κ. Γεώργιο Δουλγέρη
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Κοπή επικίνδυνου δένδρου>> κι αριθμό 3634 , σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 24/02/2020. Την ίδια ημέρα με τα Δ.Υ. 307812/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Δ/νσης Καθαριότητας (Τμήμα πολιτικής προστασίας και στη Διεύθυνση Πρασίνου αντίστοιχα κι αναμένουμε ενέργειες των υπηρεσιών.Σημειωτέων ότι έχει αποσταλλεί και το προφορικό αίτημά σας με Δ.Υ 307108 που αφορά το ίδιο θέμα στις αντίστοιχες υπηρεσίες.