Επικίνδυνο πεζοδρόμιο

Καλησπέρα.Μόλις έγινα για πολλοστή φορά αυτόπτης μάρτυρας ατυχήματος ενός πεζού ,ο οποίος προσπαθώντας να διασχίσει τη διάβαση στη διασταύρωση 2 ας Νοεμβρίου και Παγασών, έπεσε απο επικίνδυνα σίδερα που προεξέχουν πιθανόν απο παλιά κολώνα ή φανάρι.Το πρόβλημα βρίσκεται στο πεζοδρόμιο ακριβώς έξω απο το κατάστημα υπολογιστών.Ευτυχώς δεν περνούσε ή έστριβε κάποιο όχημα εκείνη τη στιγμή… Παρακαλώ το δήμο Βόλου να το φτιάξει άμεσα διότι βρίσκεται σε κεντρικό σημείο με πολλή κίνηση και ελλοχεύει κίνδυνος σοβαρού ατυχήματος.

Ένα Σχόλιο στο "Επικίνδυνο πεζοδρόμιο"

Σχετικά με την ανάρτησή 3635 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 26/02//2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 308519/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Συντηρήσεων της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της Υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης