ΜΑΖΕΜΑ ΚΟΡΜΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ

Στην οδό Επτά Πλατανίων 6 υπάρχει σπασμένος κορμός δέντρου στο πεζοδρόμιο με αποτέλεσμα και να το κλείσει και να εμποδίζει τη διάβαση πεζών. Παρακαλώ για την αποκομιδή του. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ένα Σχόλιο στο "ΜΑΖΕΜΑ ΚΟΡΜΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3684 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 23/03/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.314497/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης