ΒΛΑΒΗ ΣΕ ΛΑΠΤΗΡΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

Ο λαμπτήρας φωτισμού επί της Κλεάρχου δεν λειτουργεί εδώ και καιρό. Συγκεκριμένα στις 10 ημέρες λειτουργεί μόνο την 1, με αποτέλεσμα ο δρόμος να μην φωτίζεται καθόλου και να υπάρχει κίνδυνος ατυχήματος.

Ένα Σχόλιο στο "ΒΛΑΒΗ ΣΕ ΛΑΠΤΗΡΑ ΦΩΤΙΣΜΟΥ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου κι αριθμό 3690, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 27/03/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 315283/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου
    Μίλτος Φωκίδης