ΦΩΤΑ ΠΑΡΚΟΥ

Εκτός απο την καμμένη λάμπα και όλα τα φωτιστικά του πάρκου γωνία Σπ,Σπυρίδη-Ρήγα Φερραίου δέν ανάβουν. Ισως η βλάβη συνδέεται και με το τελευταίο εναέριο φωτιστικό της Σπ.Σπυρίδη.
Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "ΦΩΤΑ ΠΑΡΚΟΥ"

Προς κ. Παναγιώτη Μακρή
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φώτα πάρκου>> κι αριθμό 3692 και σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 30/03/2020 Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 315543/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών Υπηρεσιών και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.