Αντικατάσταση κάδου ανακύκλωσης.

Στην συμβολή των οδών Ηφαίστου και Ζωοδόχου Πηγής στην Νέα Δημητριάδα, παρακαλώ πολύ στην αντικατάσταση του κάδου ανακύκλωσης. (Σπασμένο καπάκι και ποδοστήριο )
Ευχαριστώ.

Ένα Σχόλιο στο "Αντικατάσταση κάδου ανακύκλωσης."

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3707 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 09/04/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.317634/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης