Καθαρισμός χόρτων πεζοδρομιου

παρακαλώ πολύ για την κοπή των χόρτων – καθαρισμό του πεζοδρομίου στη συμβολή των οδών Φιλαδελφειας με Δημοκρατίας στην παρατημένη δυστυχώς Νέα Ιωνία.

Ένα Σχόλιο στο "Καθαρισμός χόρτων πεζοδρομιου"

Προς κ. Αθανασία Γιώτα-Ματσάγγου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Καθαρισμός χόρτων πεζοδρομίου>> κι αριθμό 3828 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 21/05/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 324507/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Δ/νση Πρασίνου και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.