κλάδεμα μεγάλου δεντρου

στη διασταύρωση τενεδου με κισσάβου στην αγία παρασκευη υπάρχει ένα μεγάλο δέντρο.(μουριά)
παρακαλω να έρθει κάποιος να το κλαδέψει γιατί με το δυνατό αέρα που πιάνει σε αυτό το σημείο και με τις ριπές του ,ταλαντεύεται πολύ έντονα με κίνδυνο να πέσει πάνω σε σπίτια,καλώδια,αυτοκίνητα η και σε κανέναν άνθρωπο και να έχουμε κιαλλο.
είναι πολύ επικίνδυνο ,πράξτε υπεύθυνα αναλόγως..

Ένα Σχόλιο στο "κλάδεμα μεγάλου δεντρου"

Προς κ. Γιώργο Γκαντίνα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τότλο αιτήματος < <Κλάδεμα μεγάλου δένδρου>> κι αριθμό 3833, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 25/05/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324542/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Διεύθυνση Πρασίνου κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.