Παραλία

Καλησπέρα δεν ξέρω αν απευθύνομαι στη σωστή υπηρεσία σήμερα στο περίπατο στις αλυκές στη πρώτη παραλία του Αγίου Στέφανου συνάντησα εκτός από πάρα πολλά σκουπίδια …..σύριγγες χρησιμοποιημενες …..Σε μια παραλία που το διήμερο θα μαζέψει κόσμο και πολλά παιδιά…..σας παρακαλώ κάντε κάτι!!!!!

Ένα Σχόλιο στο "Παραλία"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Παραλία>> , κι αριθμό 3834 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 25/05/2020. Την ίδια ημέρα με το
    Δ.Υ 324540/2019 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας της Δ/νσης Καθαριότητας κι αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.