Δεν υπάρχει κάδος ανακύκλωσης

Χαίρεται . Στην οδό Δημήτριου Αϊβαλιώτη με Αρίωνος στην περιοχή Αϊβαλιώτικα δεν υπάρχει δίπλα στους πράσινους κάδους κάποιος κάδος ανακύκλωσης .
Σας ευχαριστώ

Ένα Σχόλιο στο "Δεν υπάρχει κάδος ανακύκλωσης"

Προς κ. Φωτεινή Λάμπρου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Δεν υπάρχει κάδος ανακύκλωσης>> κι αριθμό 3858 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 29/05/2020 Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324619/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Κωνσταντία Φώτου.