ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΠΑΣΜΕΝΟΥ ΚΑΔΟΥ

Ορμινίου με Κρόνου υπάρχει ένας μπλέ κάδος ανακύκλωσης με σπασμένο καπάκι..Παρακαλώ να αντικατασταθεί..

Ένα Σχόλιο στο "ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΠΑΣΜΕΝΟΥ ΚΑΔΟΥ"

Προς κ. Νίκο Κ.
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αντικατάσταση σπασμένου κάδου>> κι αριθμό 3860, σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 01/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324657/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στοΤμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας , και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .