Φωτισμός σε τμήμα της παραλίας Ν. ΑΓΧΙΆΛΟΥ

Σε παλαιότερο σχόλιο Για το φωτισμό στο τμήμα μεταξύ των ποταμών (παλιό κάμπινγκ) έκανα και πρόταση για χαμηλό «κόστος» κατασκευής.
Δηλαδή, να χρησιμοποιηθούν οι υπεριψομένες κολόνες που αφαιρέθηκαν από τον κεντρικό μπροστά στο λιμανάκι (με μια ανακατασκευή).
Έτσι δεν θα τις σπάζουν οι ασυνείδητοι συμπολίτες μας
Δεν έλαβα καμία απάντηση αν είναι ή όχι στο σχεδιασμό τής δημοτικής αρχής
Περιμένω

Με εκτίμηση Σακομήτρος Παναγιώτης

Ένα Σχόλιο στο "Φωτισμός σε τμήμα της παραλίας Ν. ΑΓΧΙΆΛΟΥ"

Προς κ. Παναγιώτη Σακομήτρο
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Φωτισμός σε τμήμα της παραλίας Νέας Αγχιάλου>> κι αριθμό 3870 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324727/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο τμήμα ηλεκτροφωτισμού της Δ/νσης Τεχνικών υπηρεσιών , και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας .