Αδέσποτα

Παρά τις επανειλημμένες έγγραφες οχλήσεις αδιαφορείτε για περισυλλογή και στείρωση αδέσποτων επιθετικών σκυλιών στο παραλιακό μέτωπο.(πάρκο Αγ. Κωνσταντίνου).
Καθημερινά επιτίθενται στους περαστικούς.
Επιτέλους δώστε μία λύση….σταματήστε ν΄αδιαφορείτε.

Ένα Σχόλιο στο "Αδέσποτα"

Προς κ. Γεώργιο Σκούρα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αδέσποτα>> κι αριθμό 3875 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ. 324729/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στη Διεύθυνση Κοινωνικής Προστασίας , και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.Για κάθε πληροφορία άμεση για όχληση αδέσποτων ζώων μπορείτε να επικοινωνείτε με τον υπεύθυνο στο 2421020412.