ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

Καλημέρα σας

Χθές έκπληκτος εξω απο το κατάστημα μου ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ στην οδο ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1Α στην ΑΓΡΙΑ ΒΟΛΟΥ αντίκρυσα 2 κάδους απορριμάτων.! ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΤΟΝΗ ΔΥΣΟΣΜΙΑ , ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΗ ΜΟΛΥΝΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ ΕΙΣΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΤΟΜΑ ! ΕΠΙΣΗΣ ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΙΣ ΣΑΚΟΥΛΕΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥ ΚΑΔΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΕΝΑ ΧΑΟΣ! ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥΣ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Ένα Σχόλιο στο "ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ"

Προς κ. Ευρυσθέα Λάμνα
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος “Μεταφορά κάδων απορ/των” κι αριθμό 3876 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 324726/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου