Αποκομιδή ανακυκλώσιμων Πλαστικών Φυαλών

Εχω πάρα πολύ μεγάλη ποσότητα πλαστικών φιαλών στό κτήμα μου στην θέση Κάτω Σπαρτιά Λατομείο Σεσκούλου και θέλω να τα διώξω πρός ανακύκλωση . Παρακαλώ πέστε μου με ποιών πρέπει να συνεννοηθώ .
Το τηλέφωνο μου είναι 6973231160 .

Ένα Σχόλιο στο "Αποκομιδή ανακυκλώσιμων Πλαστικών Φυαλών"

Προς κ. Στυλιανό Χατζησταματίου
    Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με τίτλο αιτήματος < <Αποκομιδή ανακυκλώσιμων πλαστικών φιαλών>> κι αριθμό 3877 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 03/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ 324728/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας σας στο Τμήμα Σχεδιασμού Εποπτείας και Αποκομιδής Απορριμμάτων και Ανακυκλώσιμων Υλικών της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Από το Γραφείο Διοικητικής Βοήθειας και Επικοινωνίας των Πολιτών με το Δήμο Βόλου