ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ

ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΑΝΤΙΚΡΥΣΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΥΟ ΚΑΔΟΥΣ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΟΔΟ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΒΟΛΟΥ! ΕΧΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΕΝΤΟΝΗΣ ΔΥΣΟΣΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΕΝΤΟΜΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΔΕΣΠΟΤΩΝ ΖΩΩΝ ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΠΟΔΙΖΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑ ΤΩΝ ΕΜΠΟΡΕΥΜΑΤΩΝ! ΖΗΤΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΘΟΥΝ ΟΙ ΚΑΔΟΙ ΑΜΕΣΑ! ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΒΟΥΜΕ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΝΟΜΙΜΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ!

Ένα Σχόλιο στο "ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3880 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324763/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης