Καθαριότητα

Παρακαλώ όπως μεριμνήσετε για την αποκομιδή απορριμάτων (χόρτα), που προέκυψαν από την αποψίλωση, για αποφυγή πυρκαγιά και, τα οποία δημιουργήθηκαν στις 4-6-2020 και βρίσκονται στο τέρμα της οδού Πλαστήρα (Άναυρος).

Ένα Σχόλιο στο "Καθαριότητα"

Σχετικά με ανάρτησή σας στην ιστοσελίδα του Δήμου Βόλου με
    αριθμό αιτήματος 3881 σας ενημερώνουμε ότι λάβαμε το μήνυμά σας στις 05/06/2020. Την ίδια ημέρα με το Δ.Υ.324762/2020 έγγραφό μας διαβιβάσαμε το αίτημά σας στo Τμήμα Καθαρισμού Κοινοχρήστων Χώρων και Ειδικών Συνεργείων της Δ/νσης Καθαριότητας και αναμένουμε ενέργειες της υπηρεσίας.
    Μίλτος Φωκίδης